Aukcje aut z USA i Kanady

Nasi Klienci wyszukują samochody na głównych aukcjach aut z USA i Kanady, takich jak: Copart, SalvageNow, Impact, IAA. Mogą robić to samodzielnie lub skorzystać z naszej pomocy, zarówno w kwestii wyboru odpowiedniego auta, jak i doradztwa w sprawie zasad panujących na poszczególnych aukcjach. Wyszukiwanie aut oraz zakupy na amerykańskich aukcjach samochodowych mogą wydawać się nieco skomplikowane. Powiedz nam, jakiego pojazdu szukasz (marka, model, kolor, stopień uszkodzeń), a podpowiemy, gdzie możesz go znaleźć oraz jak wybrać najlepszą ofertę. Używane samochody z USA i Kanady, które możesz znaleźć na tamtejszych aukcjach, są szczegółowo opisane, co pozwala zorientować się w danych na temat przebiegu, stopnia ewentualnych uszkodzeń oraz lokalizacji pojazdu. Oczywiście korzystanie z aukcji aut z USA i Kanady wymaga cierpliwości, a czasem pójścia na kompromis. Zdarza się, że poszukiwany model nie będzie dostępny przez dłuższy czas. Z drugiej strony, może się pojawić auto lepsze, niż zakładałeś, a przy tym tańsze niż przewidziany budżet!

Jak wyglądają licytacje aut z USA i Kanady?

Wszystkie samochody licytujemy w imieniu naszych Klientów – auto z licytacji możesz kupić wtedy, gdy zaproponujesz najwyższą kwotę. Jeśli w trakcie licytacji cena samochodu wzrośnie ponad ustalony budżet, możemy przystąpić do licytacji kolejnego auta, np. będącego Twoim drugim wyborem. Przed licytacją powinieneś wpłacić kaucję (10% ustalonej kwoty licytacji), która stanowi zabezpieczenie na wypadek, gdybyś zrezygnował z zakupu wylicytowanego samochodu. Przygotowując się do licytacji na amerykańskiej aukcji samochodów, sprawdzamy kwoty, za które zostały wylicytowane modele podobnego do wybranego przez Ciebie auta. Dzięki temu wiesz, na jaki koszt się nastawić.

Dlaczego warto korzystać z amerykańskich aukcji samochodowych?

Korzystanie z amerykańskich aukcji samochodowych może przynieść wiele korzyści dla osób poszukujących swojego wymarzonego pojazdu. Przede wszystkim na aukcjach można znaleźć wiele marek i modeli aut, zarówno nowych, jak i używanych samochodów z USA. Dzięki temu każdy zainteresowany jest w stanie znaleźć auto odpowiadające jego potrzebom oraz budżetowi.

Kolejną zaletą korzystania z amerykańskich aukcji samochodowych jest możliwość nabycia pojazdów z niecodziennymi cechami lub limitowanymi edycjami, które są trudno dostępne na lokalnym rynku. Aukcje te przyciągają również kolekcjonerów i miłośników motoryzacji z całego świata, co sprzyja wymianie doświadczeń i nawiązywaniu kontaktów. Korzystanie z amerykańskich aukcji samochodowych może być atrakcyjnym i opłacalnym rozwiązaniem dla osób poszukujących swojego wymarzonego auta.

Jakie auta z USA są dostępne na licytacjach?

Na licytacjach samochodowych w USA dostępne są różnorodne modele aut, zarówno klasyczne, jak i nowoczesne. Często można znaleźć tam popularne amerykańskie marki, takie jak Ford, Chevrolet czy Dodge, oferujące nie tylko samochody osobowe, ale także terenowe. Warto zwrócić uwagę również na pojazdy innych marek, takich jak Jeep, Chrysler czy Cadillac. Licytacje to doskonałe miejsce, aby znaleźć unikalne okazje oraz samochody z niskim przebiegiem, które można sprowadzić do Polski. Jednak należy pamiętać o kosztach związanych z importem oraz ewentualnymi naprawami wynikającymi z historii pojazdu. Na szczęście na każdym etapie załatwiania tych spraw możesz liczyć na naszą pomoc. Udzielamy wsparcia podczas licytowania i sprowadzania pojazdów.

Kontakt

Poniedziałek — piątek: 8:00 – 18:00